40′lı Yaşlarda Cilt Bakımı

0
23
views

40′lı Cilt Bakımı

Uzmanlar, cilt bakımı, cilt tipine ve yaşa uygun bakım uygulamanın önemli olduğunu söyledi. Her yaş ve cilt tipine de uygun bakım süresinin önerileri uygulayın. Burada yaşlılık bakım önerileri göre …

Eğer uzun yıllar gergin cildinize, onu düzgün ve kırışıksız korumak istiyorsanız …

Yüzünüz, ruh halinizi ve kişiliğini yansıtır. Yüz güzellik ve sağlık ve hatta kirlilik şehirde yaşamak mevsimsel değişikliklere tabidir. Periyodik yüz ve cilt bakımı enfeksiyonlara karşı sağlık ve mücadele koruyabilir ve hepsinin sonucu olarak deri yaşlanma geciktirebilir.

20’li yaşlar

Cildinizi sabah ve akşam temizleyin. Özellikle temizlik, Sabun arayın. Cilt kuruduktan sonra iyice durulayın ve alkolsüz tonik uygulayın. Tonik, gözenekleri sıkılaştırır, cildin pH dengesini restore edilmiş ve ürünün kalıntı temiz olmasıdır. Cildinizi temizleme bir ürünün cilt tipine nem ihtiyacı sonra ideal nemlendirici uygulayın.

İnce çizgilerin görünümünü yaş 25 yıllık silikleşmesi ve derinleşmemesi için göz çevresi kremi kullanmak etrafında görünmeye başladıktan sonra. Bir mini döngülere zaman çok yorgun bir canlandırıcı serum uygulayabilirsiniz.

30’lu yaşlar

20′li yaşlarda temel bakım gibi yavaş yavaş harekete geçmeye, göz çevresi kırışıklıkları başlangıç başladı. Bu kullanım yağsız ürünler için özel olarak tasarlanmış göz çevresindeki ince deri kaynaklanmaktadır.

Eğer iyi niyet gözleri dinlenmek için bir kompres yapmak için çay veya salatalık dilimleri ile şişme gözlerinize uyandığınızda.

40′lı yaşlar

Temizleme sütü, dairesel hareketlerle yüzünüze uygulayın. Işık ve nemli pamuk içten dışa yün ve alın, yanaklar, sırasını takip ederek temizleyin çene. Su veya tonik ile cilt durulayın. Cilt üzerinde nemlendirici kullanmayı unutmayın nem hızlanacağından hatları artış kaybeder. Eğer hyaluronik asit ve gliserol içeren ürün kullandığınızdan emin olun. Bu varlıklar nedeniyle, deri katmanları su tutmaya yardımcı olur. Yüzünüzdeki ve uygulanan boyun tedaviler için geçerlidir. Yüzünüze, boynunuza yukarı hareketlerin aşağı krem ??sürün.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here