Ağızdaki Yaralar ve Tedavisi

0
20
views

Ağız yaraları son derece rahatsız. Hemen hemen her yaşta görülebilir ağız yaraları, ağız ve ülserleşebilir dengesizlik içinde mikroplar ve mantarlar oluşur. Bu ağız astarı tahriş edebilir, ağızda diş ve takma diş sorunlarına neden olabilir. Buna ek olarak, ağız yolunda yara oluşumunda kullanılan bazı kan hastalıkları ve uyuşturucu.

Ağız, uçuk, aftöz somatit ve genel anlamda en sık biz ağız açık, kenarları ve yuvarlak veya oval şekilli yaraları olabilir birkaç içine, (herpes) ile biliyorum. Ağız yaraları bir virüsün neden olduğu için tedavisi yoktur. B ve C vitamin ve antibiyotikler ve Antimikotik (tetrasiklin, Misteklin) ve kortizon verilebilir.

Bebek ve sözde tıp uzmanları liasis içinde 11241Genelde pamukçuk moni-ağız hastalığı denilen, ya da müge olduğunu. Hamilelik sırasında anneden bebeğe pamukçuk, mantar sonucunda çocuklarda yeni doğan ve. Antimikotik (Nystatin) veya jansiyon mor (Gentiane içinde mor) adı verilen bir tedavi olarak, metilen mavisi (metilen mavi) ilaçlardır.

Tüberküloz, lösemi, difteri, frengi gelişmiş dilde yaralar, hastalıklar, yaralar karşılaştı. Demir eksikliği anemisi ve iltihap ve ağrı sonucu Dil genellikle şeker hastalığı oluşur. beyaz ve kırık formasyonlara dil kanser öncesi hastalık ediyordur lökoplaziyi noktası olarak kabul edilir. Bu yüzden ihmal etmeden bir doktora danışın kesinlikle yararlı, onun başlangıcı olarak kanser dil açılan dil yüzeyi yaraların ön kenarlarında kaba vardır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here