Ahmet Maranki İltihap Tedavisi

1
13
views

Ahmet Maranki iltihap söktürücü bitkiler hakkında bilgiler paylaşacağız. İltihabın bir çok çeşidi bulunmaktadır. Konumuzda bağırsak iltihabı, böbrek iltihabı, beyin iltihabı, kirpik dibi iltihabı, damar iltihabı, akciğer iltihabı, ayak iltihabı, rahim ağzı iltihabı, iltihaplı eklem romatizması, diş eti iltihabı, göz iltihabı, eklem iltihabı, kulak iltihabı, mide iltihabı, vücut iltihabı, sinir ucu iltihabı, yumurtalık iltihabı ve idrar yollarında iltihap konularına dair bilgi paylaşımı yapılacaktır.

Böbrek iltihabı için kür tarifini aşağıdaki gibidir.

Malzeme Listesi

  • Adaçayı
  • Funda yaprağı
  • 1 demet maydonoz sapı
  • Mersin yaprağı

Hazırlanışı

Yukarı verilen ürünler bir kabın içerisine alınır. (Bir tutam şekilde) 1 LT sıcak su ilave edilerek 20 dk boyunca kaynamaya bırakılır. Daha sonra boş kaba alınarak soğuması sağlanır. Günde 3 kez boyunca aç karına içilir. Ortalama 3 hafta boyunca yapılması gerekmektedir. Günlük bu tarifin yapılması uygundur.

Ahmet Maranki iltihap kurutucu bitkiler tariflerine devam ediyoruz. Kurutucu bitkiler ile iltihabın kaynağı kurutulması için verilen tarifleri harfiyen yapmanız gerekmektedir. Ayrıca son zamanlar her 20 kişide bir görülen romatizma hastalığı Ahmet Maranki iltihaplı romatizma için şifalı bitkiler tariflerini mutlaka inceleyin. Peki iltihap hastalığına ne iyi gelir ?

Ahmet Maranki İltihap Tedavisi
Ahmet Maranki İltihap Tedavisi

İltihap çağımız hastalıkları arasındadır. Bilim adamları bu hastalık üzerine binlerce makale yapmış ve milyonlarca lira para harcanarak bu hastalıklara çareler aranmıştır. Çeşitli antibiyotik ilaçlar üretmişlerdir. Fakat bunların yanında şifayı ilaçlar üzerinden değilde bitkilerde arayan pek çok uzman çıkmıştır. Ahmet Maranki hocamızda bu konuda araştırma yapan uzman kişilerden birisidir. Konumuzda sadece böbrek iltihabı kürü işlenmiştir.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here