Bitkisel Cilt Bakımı Nasıl Yapılır

0
16
views

Bitkisel Cilt Bakımı

Özellikle bitkisel formüller kaynaklanan cilt sorunları etkisini gözlemlemek için kışın Uzmanlar, cilt bakımı ve güzellik kullanılan ve çok iyi sonuçlar alınabilir söylenebilir.

Soğuk elinden bademyağı kızarıklık

Soğuk ve çok soğuk elinde bir durumun pek çok kişiyi rahatsız ediyor. Anemi Anemi şeker karışımı bir sonucu olarak ortaya çıkabilecek bir hastalık olarak bilinen bu durum bademyağlı önlemek için kullanın.

Her şeyden önce, düzenli olarak doktor tavsiyesi ve ilaç kullanımı izlemeye devam edin. Ayrıca, iki çorba kaşığı toz şeker ve bir yemek kaşığı bademyağını karıştırın. Her gün sokaklarda ayrılmadan önce, bu karışım ile masaj yaparak ellerinizi ovalayın. Bu uygulama sayesinde, kan dolaşımı ve daha az kızaracaktır üşüyen eller hızlandırmak. Bir şişe içine bu karışımı doldurun, üzerinde taşıyabilirsiniz.

Grip yeşil elma

Aşırı öksürük önlemek ve grip formülü uygulanabilir hatmili elma olduğu için.

Ebegümeci çiçek bir tutam dilimlere ayrılmıştır yarısında bir ekşi elma, su 500 gram, beş dakika kaynatın. Her gün için çay ve bal tatlandırıp gibi demleme Bu karışımı. Buna ek olarak, yeşil elma ve limon, parçaları dört bölümden, bir çay kaşığı yenibahar, bir çay kaşığı karanfil, havlıcan iki parça, kızamık bir parça ile birlikte iki cin biber, şeker, su, üç litre için kaynatın ayrıldı 10 dakika. Gün boyunca, bu karışımın iki bardak için. Grip ve soğuk algınlığına karşı zevkli Bu formül,.

Cilt maskesi peeling için karışık meyve

Kar ve çok hızlı bir şekilde soğuk hava, özellikle hassas ciltler Etkilenen. Sonuç olarak, kırmızı, kuru ve bir süre sonra soyma başlar. Bu sorunları önlemek için bu önerileri uygulamak aşağıdaki karşılaştı.

Havuç suyu, bir çorba kaşığı, elma suyu ve bir çorba kaşığı, limon suyu ve bir çay kaşığı, vazelin kremi karıştırın biz bir çorba kaşığı ve bir çay kaşığı. Bu karışım, sen her sabah kayak cildinizi tarama temizler. Bu etkili formülü, cildinizi tüm çevresel etkilere karşı koruyacak, kar sadece soğuk değil. Bu nedenle, bu tarif soğuk kış günlerinde mevcuttur. Karşısında kayak sonra, ılık ıslak havlu koyarak ve rahatlayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here