Hastalık Derecesinde Şüphe Paranoya

0
20
views

Paranoya yanlış bir fikir olduğu anlamına gelir. Güvensiz olma, kıskanç olma şüphe, alıngan olma, ve gurur şeklinde, yanlış kararlar, sistematik, sanrılar psikoz için güzel bir set şeklinde ortaya çıktı işaretler diğer bozukluklar.

Belirtiler ve tedavi

Hasta kişi, bir çok canlı sanrılar yaşayan gerçekte var olmayan sesler duyar. Günlük olaylar, tesadüfler, paranoya yaşayan diğer insanların normal hareketleri olağanüstü için mantıklı şeyler olabilir. Konuşma kendisi hakkında olduğunu düşünüyorsanız, aynı zamanda ona karşı bütün insanların birleştiğinin kanıtı olarak hizmet vermektedir.

Yolda, tesadüfen birbirine gibi insanlar eğer, o izleniyor hissedebilirsiniz.

Yani kısacası, bir korkak, bir çoğu, paranoyak karışık ve asabidir. Yine de, diğer ruhsal bozukluklar göre, düşünme ve diğer zihinsel sürecin aşırı bozulmalar, canlı değil.

Acı, adaletsizlik, demans, epilepsi ve amfetamin türü ilaçların kullanımı bir anlamda da bir sonucu olarak oluşabilir. Ilaç geçici olacaktır çünkü oluşur, ama devam ettikçe vücuttaki uyuşturucu etkisi varlığını sürdürmektedir.

Paranoya çok ciddi bir durumdur ve tedavisi zordur. Ne yazık ki, belirtiler genellikle geç fark edilir. Sadece kavgacı kişi rahatsız uzun bir süre için, sorun çıkarıcı biri olarak düşünülmektedir. Hiç kimse bir akıl hastalığı şüpheli çünkü diğer hareketlerin inanç normal, Akila uygundur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here