İltihaplı Eklem Romatizması İbrahim Saraçoğlu

0
28
views
İltihaplı Eklem Romatizması - İbrahim Saraçoğlu | İltihap
İltihaplı Eklem Romatizması - İbrahim Saraçoğlu | İltihap

İltihaplı eklem romatizması hakkında İbrahim Saraçoğlu katılmış olduğu özel bir televizyon kanalında yapmış olduğu programdan alıntılar yaparak konu anlatmayı hedefliyoruz. Hocanın yapmış olduğu açıklamada hastalıklar insanların kaderi olmadığını ve çözüm yollarının iyi araştırılması gerektiğinin altını çizdi. Bu sebeple insanlar iltihaplı eklem romatizmasına çözüm yolu olarak burada ki tavsiyelere uyması önerilmektedir.Bu tür hastalıkları tedbirlerini almakta her zaman yarar vardır.

İnsan beynin yaklaşık olarak %60 yağdan oluşur. Hocanın ilk önerisi avokado meyvesidir. İbrahim Saraçoğlu avokado tüketmemizi istiyor. Kanser hastalığı ile uğraşanlar ve romatizma hastaları mutlaka tüketmesi gereken bir meyvesidir.Çocukların gelişimi isteyen veliler muhakkak tüketmesi gerekiyor. Bursa şeftalisi gibi avokadonun olgunlaşması gerekiyor. Kağıda sarılması ve bekletilmesi gerekiyor. Olgunlaşma evresini yaşaması gerekiyor. Avokadonun çekirdeği ekerseniz, tekrar topraktan çıkar.

İltihaplı eklem romatizması avokado iyi gelir. İnsanlarda ki kolesterolu düşürür. Tansiyonu dengeler. Bağırsakta kolesterolu baskılar ve düzene sokar.

Diğer bir tavsiyesi, kurutulmuş kiraz sapı ve ısırgandır. Isırgan taze olması gerekiyor. Taze bitki olması, 1 yıl geçmemesi lazım. Kiraz sapı 1.5 su bardağında kaynatılır. (3 ile 4 dakika arasında) Kaynattığınız kiraz sapının üzerine 5 – 6 gram ısırgan ilave edilir. Yine 3 – 4 dakika böyle kaynatılır. Sonra ılınması için beklenir. 1 hafta böyle devam etmesi gerekiyor. Sabah ve akşam tüketilmesi gerekiyor.

Diğer bir tavsiyesi ise sarı güldür. Isparta da doğal sarı güllerin tavsiye ediyor. 12 – 13 tane gülü 4 – 5 dakika kaynatılır ve soğuması için 4 – 5 dakika bekletilir. Daha sonra suyunu için.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here