Kandaki İltihap İçin Öneriler

0
33
views

Konumuzda yer alan, kandaki iltihap için bazı önerilerde bulunacağız. Burada anlattığımız yöntemler destekleyici şifalı bitkiler ile hazırlanmıştır. CRP kanda bulunan iltihap anlamına gelir. Kurutulmuş kiraz sapı ile birlikte ısırgan otu bir araya gelip kaynatıldığı zaman bu kandaki iltihabı ortadan kaldırır. Kandaki iltihap için antibiyotik kullanmak yerine böylesine bitkisel çözümler kullanmak hastayı daha iyi edecektir. Fakat, teşhisi koyacak olan mutlak surette bir doktordur ve hekimin verdiği ilaçları da kesinlikle bırakmamak gerekir. Destekleyici bitkisel ürünleri kullanarak daha sağlıklı ve huzurlu günler yaşayabilirsiniz. 

Uyuşmalar olduğu zaman, örneğin kolda uyuşma var ise mutlaka doktora gidilmesi gerekir. Çok tehlikeli bir durumdur. Koldaki uyuşma tehlikesi doktor kontrolü birlikte araştırılması gerekir. genellikle kalp rahatsızlığının belirtisi olabilir. Bunun için doktor kontrolü şarttır burada saydığımız tavsiye yöntemleri sadece uyuşmalar için geçerlidir. Kol hariç uyuşmalar için kandaki iltihap için bitkisel tedavi kurutulmuş kiraz sapı ile birlikte ısırgan otu 5 dakika kaynatılarak içilir.

Bu karışımı kolda veya nöropatik rahatsızlığınıza bağlı uyuşmalar da kullanabilirsiniz. Kullanacağınız kurutulmuş kiraz sapı ile ısırgan otunu kaynatıp içmek olacaktır. Kanda bulunan iltihabı düşürme özelliği olup ancak sedimantasyonu girebilmek için mutlaka akşamları da karabaş çayı içilmesi tavsiye edilir. Sedimantasyon romatizmal şikayetlerde yükselir.İltihaplı enfeksiyonel durumlarda ise yine yükselmektedir.

Kanserli hastalarda yine sedimantasyon yükselir. Burada saydığımız verdikleri sadece sedimantasyonun yükselmesine sebep olacaktır. Bu kriterlerden bazılarıdır. Sedimantasyonu düşürmek için karabaş çayı yerine ebegümeci çayı tavsiye edilir. Bu çayda sedimantasyonu düşürme özelliği vardır. Burada anlattığımız özellikler sadece yardımcı ve destekleyici tedavi yöntemleridir. Hastalarımızın tamamı için mutlaka hekim kontrolünde araştırması yapılması gerekmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here