Kaygı Bozuklukları Öneriler

0
21
views

İnsanların yaşamlarını korumak açısından anksiyete ve stres durumları sürdürmek ve potansiyel olarak tehlikeli çok önemlidir. Anksiyete ya da anksiyete gibi tanımlanabilir. Endişeli, sıkıntılı ve heyecanlı insanlar, ani kötü haber ya da kötü bir şey, alacakmış gibi hissediyorum sanki. Bu ruhsal belirtiler, çarpıntı, nefes darlığı, terleme, ayrıca titreme gibi fiziksel belirtiler eşlik edebilir. Sağlıklı insanlarda neden korku ve endişe, açıktır. Hastalık durumunda, ahlaksız korku ve endişe duyuluyor.

Hastalık endişe düzeyinde tek başına olabilir, bu anksiyete bozukluğu olarak adlandırılır. Depresyon Bu durum, bu tiroid hastalığı gibi alkoilü-madde kötüye kullanımı, çeşitli bedensel ve ruhsal hastalıklara eşlik edebilir. Anksiyete bozukluğu, sosyal izolasyon, sosyal işlevsellik ve akademik başarısızlık eksikliği kendilik algısı düşüş birlikte görülür.

Çocuklar baş ağrısı, karın ağrısı ve fiziksel belirtiler bağırsak sendromu gibi görünür genellikle. Anksiyete, ağız kuruluğu, terleme avuç içi, hızlı nabız ve kalp çarpıntısı bulunan kısa vadeli belirtiler arasında. Uzun vadeli belirtiler, anksiyete bozuklukları ciddi vermek hastalardır. Nefes bu rahatsızlıkların darlığı, baş ağrısı, yorgunluk, karın ağrısı, ishal, uykusuzluk ve iştahsızlık yer alır. Çocuğunuzun gereken hemen bir uzman yardımı almak, bu belirtilerin fark vardır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here