Kronik Yorgunluk Kısaca

0
17
views

Birçok hastalığın temelinde bizim itibar stres var. Kronik yorgunluk, aralarında yol almak …
Ancak sık sık son dönemde bahsedilen bir hastalık adı nedenleri hakkında görüş birliği olmasa da kronik yorgunluk sendromu. Psikiyatri Uz Memorial Hastanesi Bölümü. Dr Cem, kronik yorgunluk, nedenleri ve tedavi yöntemleri hakkında bilgi verdi hızlandırın:

Dinlenmekle geçmez!

Kronik yorgunluk sendromu nasıl ortaya çıkar?

Yorgunluk belirgin bir duygu başlayarak yanı sıra dinlenme ve endokrin sistem, bilinen endişe bağışıklık ve kas-iskelet sistemi belirtileri geçmeyen. Hastalık, virüsler, beslenme bozuklukları, endokrin bozukluklar ya da bağışıklık sistemi bozukluğu neden olabilir.

Başlıca belirtileri nelerdir?

Baş dönmesi, çarpıntı, şişkinlik, sinirlilik, huzursuzluk ve kilo kaybı başlıca belirtilerdir. , Tanımları içinde yer alır, doğrudan, dolaylı arasında isimsiz gerginlik kalır ve bir çözüm önermek Nedenleri stresle başa çıkmanın önemini vurguladı. Sendromu, depresyon ve anksiyete bozukluğu karıştırılmamalıdır.

Nasıl tedavi edilir?

Kronik yorgunluk sendromu stresle başa çıkma yolları ile ilişkilidir, yeme alışkanlıkları, desen uyku ve öneriler verir.

Nasıl baş edilir strese bağlı yorgunluk olabilir?

Kişisel gelişim ve zihin egzersizleri ücretsiz, yoga ve meditasyon, ben öneririz. 12 saat egzersiz bir gün işe teklif, onu beklemek yaşam getirmek için bir yol haline geliyor, bu gerçekçi değil.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here