Otizm Spektrum Bozukluğu

0
18
views

Otizm 10.000 kişiden yüzde 4 etkileyen bir beyin hastalığıdır. Otizm genellikle çocukluk döneminde tanı (3 yıl) ve çocuğun çevreye karşı yerleştirilir atalet şeklinde karakterize edilir. Hastalığı, otizm belirgin bir işaret yok, otistik çocukların farklı belirtiler gösterebilir. Bazı otistik çocukların sosyal ilişkilere kayıtsız kalması kendilerine gösterilen sevgi ve iyilik mümkün olmayacaktır. Oturma saatlerce hiç ses yapma ve katta oturan, salıncak beklenmedik başında Otistik olan bazı çocuklar bir anda yenmek için başlar. Bazı otistik çocuklar, zihin bazı otistik çocuklara açıkken, öğrenme güçlükleri.

Bir dengesizlik gibi nörolojik veya diğer vücut fonksiyon neden otizm tam olarak bilinmemektedir olduğu faktörler, ama bazı doktorlar, bir durum miras yerine getirememesinin göz önüne alınmasının, otizm neden olabilir. Bağışıklık sistemi otizm ile bağlantılı olduğu düşünülmektedir.

Otistik çocukların araştırma konuları, aileleri bu bağışıklık sistemini gösterdi hastalıkları yaşadı. Bu hastalıkların başında romatoid artrit olduğu. Çalışmalar iş otistik çocuklu ailelerin% 46 bağışıklık sistemi hastalıkları işaretli olduğunu tespit ettik. Otistik çocukların% 21′i, en az bir anne-baba, bağışıklık sistemi hastası olduğu tespit edilmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here