Panik Atak Kısaca

0
18
views

Multiple’re terlemeye başladım ben hasta ve baş dönmesi hissediyorsanız, kalp darbeler, hızla, titreme, kapılmanıza hakkında endişelenmenize gerek yoktur. Bu duyguların hepsi korku doğal tepki vücudunuzun bir parçası olabilir. Ama bazıları için, panik atak ani atak korkusu çok daha fazla ciddiye dönüşebilir ki.

Ölüyormuşsunuz sizin gibi daha fazla kontrol hissediyorum kaybediyormuş Panik Atak. Bir ömür boyu kişi ya da ciddi bir panik atak fazla iki olgu yaşamayacaklarını Dr.Öz dedi “Sıkça bu özel bir panik atak anksiyete bozukluğu panik bozukluk yaşıyor, orada olduğu anlamına gelebilir” olduğunu belirtti.

Panik atak bozukluğu, durumları, zaman zaman tekrarlanan belirli bir neden olmadan muhtemelen ani ve insanlar yoğun kaygı ve korku nöbetleri olarak tanımlamışlardır. Stres Bu tür, panik atak, tıpkı şimdi değil, tıbbi bir durum günlük hayata yıkıcı olarak kabul edilir.

Panik atak belirtileri uyarı olmadan aniden başlar ve 10 dakika içinde zirveye ulaşmak için. Çarpıntı bir süre içinde yarım saat veya daha fazla, nefes darlığı, terleme, baş dönmesi, yutma güçlüğü, ya da size zarar görürseniz vücudunuzun, panik hissi ölmek üzere olduğunu hissediyorum.

Bu saldırılar çoğu hastada başka bir ani saldırı korkusuyla yaşayacaktır etkileyen beklenmedik bir duruma gelir. Bu tırmanış olarak tanımlanan panik atak bozukluluğunun kısır döngü neden oldu.

Ağır vakalarda, panik atak hastalarının eve gidemez veya topluluk alanlarına izin verilebilir. Bu hasta güvenli değil gibi durumlarda herhangi bir yerdir. Bu korku agorafobi olarak bilinir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here