Pozitif Düşünce ve Pozitif Duygular

0
22
views

Sürece insanlar olumlu yönde duyguların farkında olarak, değişiklikler vardır. Farkındalık doğru, pozitif düşünme dönüştürülmesi için yapılacak en önemli şey, sistem değiştirmektir. Aksi takdirde, olumsuz düşünme, olumsuz duygu ve sisteme davranışlar. Sonra sabırsız insanlar, hayatın kaçınılmaz bir dayanılmaz bile son derece kötü huylu veya.

Bu sonuçlar katlanmış yok. Yani, ilk sistemleri değiştirmek için düşünmeye başlamak. En rahatsız edici duyguları kırgınlıklardır ofkeİnsanları biri. Daha sonra start istikrarsızlıklar affet affet. Bu istikrarsızlığın temelinde “tekrar bağışlayabilir” yanlış düşünce hakim olur. Ama af unutmadan anlamına gelmez. Eğer canlı talihsiz af daha iyi hatırlıyorum, böylece siz de yapabilirsiniz.

Düşünmenin başka bir yolu da, “Özür dilerim ben değişmiş olacak, o da değiştirmemiz gerekiyor aslında” düşünme. Ne adamın hayatı, ne de başkalarına değiştirmek mümkün değildir. Zaman acı ve gereksiz atık fikri diğer değişiklik, sadece kendinize. İnsan, sadece kendi duygu ve düşüncelerini değiştirme gücüne sahiptir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here