Saç Boyama Tedavisi

0
23
views

Birini seçmek için kimyasal boyalar veya doğal boyalar mı? Saç, gizleme veya oluşturmak için beyaz sadece bir ışıltı rengini değiştirme … Nasıl iyi saç boya seçilir? Hangi yöntemi öncelik tanınmalı? Ben sağlığına zarar vermeden saç kullanmanız gerekir? Eski güzel günlerin anısına saçınıza eğlence katın! Kına çok popülerdir. Kına avantajı, çivit mavisi, bulundurmamasıdır verebilecek diğer doğal boyaların saç sağlığına tehlikeleri papatya gibi. Kına en fazla tanınan doğal saç boyasıdır.

Bu saç boyası ve kına dövme, Kuzey Afrika, Orta Doğu yapmak için kullanılan ve Hindistan’da yetiştirilen bir bitkiden elde edilir. Bu kırmızı renkler sarıdan çeşitli bitkilerden elde edilir, kahverengi ya da turuncu tonlarında geçer. Bu kahverengi ya da maun ve yansımalar elde edilecek neden olur.Birçok doğal boya kına kullanılarak yapılır. Ancak, bu bitki gibi kına ve çivit karışımı yol gider gibi bazı üreticiler bu kadar farklı renk daha fazla seçenek, sağlamaz.

Doğal boyalar tamamen kapatamaz, saç, beyaz saç içine nüfuz etmez. Ancak saça bir ışıltı ve dolgunluk verir. Bu yüzden saç yapmak için bakım nedeniyle avantajlıdır. Kına saç boyası maddeler boyamaz ücretsiz: Eğer saç boyası ise sadece takip nötr kına güçlendirmek istiyorum.
Doğal boyaların özelliği, küçük moleküllerin sentezi boyalarınkine çok daha fazlasını elde. Bu özellik ve saçlarını, kabuk oluşturan özellikle saç tellerini tüm bunları içine girmesine yol açar. Böylece, genel direkt boyalar gibi tesis dokuma gibi onun saç rengi.

Doğal boyalar şampuanlamayla yok olur. , Yoğunluk düzenli arttıkça İkinci çünkü beklemeye hala saç var olan boya. Böylece doğal boyalar, saçın genel bütünlüğünü bozmadan saç renginin sabit açısından yararlıdır tutulabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here